ДРС внесла зміни до Плану комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік

Дізнайтеся, чи входить ваше підприємство до оновленого плану перевірок.

Державна регуляторна служба України своїм наказом внесла зміни до Плану комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік» від 16.11.2017 № 139 (зі змінами).

Зміни обумовлені допущеними технічними помилками та зміною найменування суб’єктами господарювання, внесеними до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на 2018 рік, затвердженого наказом Держлікслужби від 29.11.2017 № 1113.

СкачатиОновлений план перевірок


Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96984

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
21560

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
26586

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
12698

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
109236

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді