На маріупольському заводі «Азовсталь» загинули робітники

На меткомбінаті «Азовсталь» загинули двоє чоловіків 1977 і 1976 років народження. Трагедія сталася 16 березня на четвертій доменній печі.

У прес-службі Метінвесту («Азовсталь» входить до Групи Метінвест) підтвердили інформацію про смертельну аварію. За наданою інформацією, в п’ятницю в доменному цеху металургійного комбінату «Азовсталь» ремонтник підприємства і співробітник «Промсервіс» отримали отруєння колошниковим газом.

Постраждалим була оперативно надана домедична допомога. На місце події для проведення реанімаційних дій прибула бригада медиків. Але лікарі швидкої констатували факт смерті двох людей. Зараз на підприємстві створена комісія, яка з’ясує обставини та причини трагедії.

Джерело: 0269

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1642

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59880