Фахівці Держпраці з 4 до 8 грудня надаватимуть безоплатну правову допомогу

Протягом тижня громадяни мають змогу отримати безоплатну первинну правову допомогу з питань реалізації і захисту прав людини

У рамках Всеукраїнського тижня права фахівці управління юридичного забезпечення Державної служби України з питань праці прийматимуть громадян для надання безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.

Держпраці закликає за необхідністю звертатися до спеціалістів за консультаціями у межах їхньої компетенції. Правова допомога надаватиметься згідно з графіком.

СКАЧАТИ ГРАФІК:

З 4 до 8 грудня фахівці Держпраці надаватимуть безоплатну правову допомогу

Джерело: Держпраці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1631

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59814

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41531