25 грудня — католицьке Різдво — офіційний вихідний день

Сьогодні — 16.11.2017 — Верховна Рада підтримала законопроект «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів» № 5496.

Унесено зміни до Кодексу законів про працю України щодо святкових та неробочих днів, а саме: 25 грудня — католицьке Різдво — офіційний вихідний день, в який українці не працюватимуть.

Також скасовано як святковий день 2 травня, який відтепер буде робочим. Водночас 1 травня залишається святковим та замість Дня міжнародної солідарності трудящих називатиметься — День праці.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59350

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41053