Підбито підсумки вересневої перевірки ПрАТ «Чумак»: інспектори виявили чисельні порушення НПАОП

Наприкінці вересня поточного року закінчилась планова перевірка ПрАТ «Чумак». Інспектори Держпраці перевіряли дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці (Покажчик НПАОП 2017).

Підбито підсумки вересневої перевірки ПрАТ «Чумак»: інспектори виявили чисельні порушення НПАОП Журнал реєстрації перевірок

Зауважимо, що підприємство «Чумак» – одне з найбільших в Україні і займається виробництвом продуктів харчування: кетчупи, соуси, майонези, томатна паста, соки, соняшникова олія, консервовані овочі та макаронні вироби.

Підбито підсумки вересневої перевірки ПрАТ «Чумак»: інспектори виявили чисельні порушення НПАОП Контроль стану охорони праці

Під час контрольного заходу виявлено 67 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Керівництво підприємства попереджено про необхідність:

  • негайного зупинення 9-ти автомобільних балонів та 2-х свердловин;
  • призупинення робіт із застосуванням кабелів подовжувачів на ділянках томатної пасти, слюсарної майстерні і цеху ферментації та переробки огірків до усунення порушень.

Джерело: ГУ Держпраці у Херсонській області

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11774

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108490

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді