Оприлюднено проект наказу «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом»

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом», розроблений Держпраці згідно з вимогами ст. 28 ЗУ «Про охорону праці».

Проект акта підготовлено з метою правового регулювання охорони праці з урахуванням сучасного соціально-економічного стану України, усунення недоліків чинних Правил та підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці в галузі. Розроблення проекту акта відбувається шляхом внесенням змін до чинних Правил.

Регуляторний акт та аналіз його регуляторного впливу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій або електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту наказу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail:  [email protected].

Скачати документи:

Проект наказу

Зміни до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблиця


Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59350

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41054