Вийшла друга е-книга «Роботи за нарядом-допуском: оформлюємо та виконуємо»

На книжковій полиці е-журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» з’явилася друга книга для передплатників електронного і друкованого журналу «Роботи за нарядом-допуском: оформлюємо та виконуємо».

Книга відповість на запитання:

А перевірити свої знання про організацію робіт за нарядами-допусками допоможе тематичний тест. Пройдіть його до прочитання книги та після, та порівняйте результати.

Вийшла друга е-книга «Роботи за нарядом-допуском: оформлюємо та виконуємо»

Для того щоб отримати доступ до е-книг, передплатники друкованого видання повинні ввести КОД ДОСТУПУ із картки з котиком. Картка була вкладена у № 1/2017 журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Вийшла друга е-книга «Роботи за нарядом-допуском: оформлюємо та виконуємо»

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Засоби індивідуального захисту працівників

Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
68287

Гігієнічна класифікація умов праці

Чим оптимальні умови праці відрізняються від допустимих? У чому різниця між шкідливими та небезпечними умовами праці? Детальніше про гігієнічну класифікацію умов праці — у статті.
19536

Інструкція з охорони праці для кур’єра

Інструкція з охорони праці для кур’єра є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для кур’єра при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
3074

Як використовувати пневмоінструмент безпечно

Дізнайтеся про вимоги з охорони праці під час застосування пневматичного інструменту, зокрема яких заходів вжити перед початком роботи з ним та як безпечно проводити самі роботи.
98

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді