Держпраці повідомив про продовження онлайн-прийомів громадян в 2017 році

Ідучи в ногу з вимогами часу, на початку минулого 2016 року Державна служба України з питань праці започаткувала новий сервіс для громадян – онлайн-приймальню. Вже майже рік українці активно користуються можливістю отримати вичерпну консультацію від спеціалістів відомства та навіть від голови Держпраці, не виходячи з власного дому. Онлайн-приймальня в Державній службі з питань праці діє двічі на місяць, минулого року її послугами скористалися понад 90 українців.

Найбільший інтерес у громадян, які користуються новим сервісом від Держпраці, викликають питання, пов`язані з дотриманням норм чинного трудового законодавства – аспекти оплати та охорони праці. Активно консультуються у спеціалістів служби і інженери промислових підприємств з усіх куточків України, які цікавляться змінами в законодавчій базі у своїх профільних галузях, нормами виконання небезпечних робіт, дотриманням держстандартів. На всі питання громадяни отримали професійні детальні відповіді від спеціалістів Держпраці та голови відомства Романа Чернеги.

В новому, 2017 році досвід онлайн-консультування громадян буте продовжено та вдосконалено, повідомляють в Державній службі праці. Через територіальні управління усі бажаючі зможуть отримати вичерпну консультацію та поради щодо проблемних ситуацій у фахівців та керівництва служби – не витрачаючи гроші та час на поїздку до Києва.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Засоби індивідуального захисту працівників

Для уникнення або мінімізації впливу небезпечних виробничих чинників роботодавець забезпечує працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Про види ЗІЗ та особливості кожного виду — далі.
68292

Гігієнічна класифікація умов праці

Чим оптимальні умови праці відрізняються від допустимих? У чому різниця між шкідливими та небезпечними умовами праці? Детальніше про гігієнічну класифікацію умов праці — у статті.
19537

Інструкція з охорони праці для кур’єра

Інструкція з охорони праці для кур’єра є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для кур’єра при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
3075

Як використовувати пневмоінструмент безпечно

Дізнайтеся про вимоги з охорони праці під час застосування пневматичного інструменту, зокрема яких заходів вжити перед початком роботи з ним та як безпечно проводити самі роботи.
98

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді