Пожежну інспекцію буде ліквідовано — Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про намір реформувати Державну службу України з надзвичайних ситуацій, в рамках якої буде ліквідовано пожежну інспекцію.

«15 вересня я оголошу про реформу пожежно-рятувальної служби, де ми ліквідуємо таку неприємність у нашому житті, як пожежна інспекція», — зазначив очільник МВС в ефірі каналу «1+1».

За інформацією «Інтерфакс-Україна»

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Добровільна пожежна дружина на підприємстві

З метою залучення працівників до проведення заходів щодо запобігання пожежам та організації їх гасіння на підприємствах можуть створюватись добровільні пожежні дружини. Який порядок їх створення? Як це питання регулюється законодавством?
22675

Хто відповідає за пожежну безпеку на підприємстві

Зі статті ви дізнаєтеся, кого призначити відповідальним за пожежну безпеку на підприємстві, що має знати та вміти така особа, які завдання та функції повинна виконувати особа, відповідальна за пожежну безпеку на підприємстві.
55140

Відповідь на припис пожежників

Завантажте зразок відповіді на припис Державної служби України з надзвичайних ситуацій про усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.
7028

Навчання з питань пожежної безпеки

Покращення якості навчання з питань пожежної безпеки є важливим чинником зниження ризиків виникнення та поширення пожеж. Хто саме та яке навчання має проходити — далі у статті.
22749

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді