Статті за темою Наряд-допуск

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки
Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
120837
Роботи підвищеної небезпеки
Дізнайтеся, які документи потрібні для організації робіт підвищеної небезпеки та як їх оформити, а також, як проводити роботи з підвищеною небезпекою під час воєнного стану.
64549
Наряд-допуск на виконання вогневих робіт
В яких випадках потрібно оформлювати наряд-допуск на виконання тимчасових вогневих робіт, хто розробляє такий документ? Відповіді на ці питання ви знайдете у статті, а також зможете скачати бланк наряду-допуску на виконання вогневих робіт.
20705
Наказ про затвердження Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки
Якщо на підприємстві виконують різні роботи підвищеної небезпеки, доцільно розробити Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Наводимо зразок наказу для затвердження такого Положення.
4159
Наряд-допуск на проведення газонебезпечних робіт
У яких випадках потрібен наряд-допуск на виконання газонебезпечних робіт? Хто його видає та на який термін? У статті ви знайдете фахові відповіді на ці та інші питання щодо оформлення наряду-допуску та зможете скачати наряд-допуск на проведення газонебезпечних робіт.
13008
Наряд-допуск на виконання робіт з підйомником
Роботи з підйомником, на виконання яких потрібен наряд-допуск, визначені у законодавстві. Однак роботодавець може розширити перелік таких робіт та затвердити його відповідним наказом. У статті розповімо, в яких випадках наряд-допуск на виконання робіт з підйомником обов’язковий і як правильно його заповнювати.
12788
Наряд-допуск на виконання робіт на об’єктах водоканалізаційного господарства
Роботи у колодязях, камерах, траншеях, приміщеннях насосних станцій водовідведення тощо належать до робіт, на які потрібно оформлювати наряд-допуск. У статті ви зможете скачати такий наряд-допуск та інструкцію щодо його заповнення.
2248