Робітники працюватимуть на висоті. Чи можна виписати їм наряд-допуск від руки?
Чи потрібно оформлювати наряд-допуск для проведення електричних та механічних випробувань?
Хто може виконувати газонебезпечні роботи в газонебезпечних місцях І та ІІ групи?
Хто має затверджувати наряд-допуск, якщо на підприємстві немає технічного керівника, а роботи виконують лише на підприємствах — замовниках послуг?
Як правильно організувати роботу підрядної організації на підприємстві гірничодобувної галузі за нарядами-допусками?
В яких випадках підприємству можуть відмовити у продовженні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки?
На підприємстві є вимірювальна лабораторія, в якій проводять електричні та механічні випробування захисних засобів. Відповідно до пункту 7.6.8 НПАОП 40.1-1.21-98 «масові випробування ізоляційних матеріалів і виробів (засобів захисту, різних ізоляційних деталей тощо), що проводяться поза електроустановкою напругою понад 1000 В з використанням стендів, у яких струмовідні частини закриті суцільними або сітчастими огородженнями, а двері забезпечені блокуванням, може виконувати особа з групою IV одноосібно в порядку поточної експлуатації». А відповідно до пункту 6.6 розділу VI НПАОП 60.1-1.02-12 «механічні та електричні випробування проводяться за нарядом бригадою не менше двох осіб, з яких виконавець робіт повинен мати V групу з електробезпеки, а інші не нижче IV». Як оформити роботи на проведення електричних та механічних випробувань засобів захисту? Якщо їх проводити за нарядом, то за якою формою його оформлювати?
Для робіт із звалювання дерев підприємство орендує автовишку разом з водієм. За безпеку водія несе відповідальність підприємство, яке дає в оренду вишку. Чи потрібно в цьому випадку водія автовишки вписувати в наряд-допуск?
На які роботи підвищеної небезпеки (тимчасові вогневі роботи) не потрібно оформлювати наряд-допуск, якщо такі роботи є частиною технологічного процесу та періодично повторюються?
Який строк дії наряду-допуску?