Кінцева перевірка ліфтів: маркування та зберігання документів

439

Запитання

Що має робити монтажник у ході кінцевої перевірки ліфтів і компонентів безпеки?

Відповідь

image22

Як експлуатувати ліфти в умовах воєнних дій

Кінцева перевірка — це частина процедури оцінки відповідності ліфтів. Мета такої перевірки — засвідчення того, що ліфт відповідає вимогам щодо охорони здоров’я та безпеки. Засвідчити цей факт має призначений орган (згідно з Технічним регламентом ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів).

Монтажник має обов’язково скласти декларацію про відповідність для кожного ліфта (у письмовому вигляді). Копію такої декларації (як і копію сертифіката кінцевої перевірки) потрібно зберігати впродовж 10 років — ці документи можуть затребувати органи державного ринкового нагляду.

Крім того, монтажник повинен у кабіні кожного ліфта, який відповідає вимогам, нанести знак відповідності технічним регламентам. Ідентифікаційний номер призначеного органу вказують поруч після погодження з самим органом.

Джерело: Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1641

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59877