Будівництво і рух транспорту

220

Запитання

Як діяти, якщо на час будівництва потрібно змінити схему дорожнього руху навколо будмайданчика?

Відповідь

image20

Вимоги з охорони праці на будівельному майданчику

Якщо для будівництва потрібно тимчасово змінити схему руху транспорту, це слід врахувати на етапі розробки Проєкту організації будівництва. Так, слід розробити окрему схему дорожнього руху, а потім — узгодити її з поліцією та місцевими органами владами, а також з організацією, що займається обслуговуванням шляхів. Тимчасові зміни покликані, зокрема, убезпечити від небезпеки на під’їзних шляхах до будівельного майданчика.

Схему руху автотранспорту потрібно встановити біля в’їзду на будівельний майданчик. Тимчасові автошляхи потрібно обладнати належними знаками та пішохідними переходами.

Крім того, потрібно пам'ятати про безпеку руху безпосередньо на будмайданчику: для в'їзду (входу) та виїзду (виходу) до та з будівельного майданчика водії та пішоходи мають використовувати різні шляхи. 

Також потрібно брати до уваги відстань до транспортних засобів під час зведення риштувань або інших тимчасових споруд.

Джерело: Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1405

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
58804

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
40698