Переведення особи з інвалідністю на іншу посаду

925

Запитання

Працівник бажає перевестися на іншу посаду з вищою оплатою на тому ж підприємстві. Чи можна відмовити в цьому через інвалідність?

Відповідь

image40

Шпаргалка: Як діяти роботодавцю, якщо МСЕК встановила працівнику інвалідність

Будь-яка дискримінація у сфері праці заборонена. Зокрема, йдеться про порушення принципу рівності прав і можливостей, а також пряме або непряме обмеження прав працівників на підставі інвалідності (згідно з ст. 21 Кодексу законів про працю України).

Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» визначає недопустимими ситуації, коли з мотивів інвалідності відбувається: 

  • відмова в укладенні трудового договору або в просуванні по службі;
  • звільнення за ініціативою адміністрації;
  • переведення особи з інвалідністю на іншу роботу без її згоди.

Переведення особи з інвалідністю на іншу посаду Більше про звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

Єдиний можливий виняток — якщо медико-соціальна експертиза дійшла висновку, що стан здоров’я особи перешкоджає виконанню професійних обов’язків чи загрожує здоров’ю і безпеці праці інших, а також — якщо продовження чи зміна характеру та обсягу робіт загрожують погіршенню здоров’я особи з інвалідністю.

Водночас КЗпП передбачає, що обмеження прав працівників, які залежать від властивих певному виду робіт вимог (щодо віку, освіти, стану здоров’я, статі) або ж обумовлені необхідністю посиленого соціального та правового захисту деяких категорій осіб, не вважаються дискримінацією у сфері праці. Такі обмеження можуть бути встановлені КЗпП та іншими законами.

Тож, якщо особа з інвалідністю не має перешкод для роботи за висновком МСЕК, її звернення стосовно переведення має бути розглянуте.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Любі читачі, команда Цифрового видавництва Експертус продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть за спеціальною ціною електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Експертус Охорона праці»

Вища школа охорони праці

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3188

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
2987

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2198

Охорона праці і температурний режим у медичному закладі

Охорона праці в медичних закладах починається з вимог до мікроклімату. Зі статті ви дізнаєтеся, які саме вимоги до охорони праці та температурного режиму в медичному закладі передбачені законодавством.
13966