Продовження строків виконання приписів з охорони праці

1049

Запитання

Чи можна на час війни продовжити строки виконання приписів з охорони праці

Відповідь

Стаття 29 Закону про охорону праці передбачає можливість тимчасового припинення чинності нормативно-правових актів з охорони праці.

Тож якщо на підприємстві неможливо повністю усунути небезпечні й шкідливі для здоров’я умови праці, виявлені за результатами проведених планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю), Держпраці може на час війни продовжити строки виконання заходів щодо приведення умов праці на конкретному виробництві чи робочому місці до нормативних вимог.

Як організувати роботу працівників і підприємства під час воєнного стану

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
80029

Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою

Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
4192

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11142

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
112927