Де зберігати результати медоглядів

1734

Запитання

На підприємстві відсутній медпрацівник. Де в такому разі потрібно зберігати результати медоглядів — у службі охорони праці чи відділі кадрів?

Відповідь

Медичні огляди працівників: для чого та як проводити

Кожен суб’єкт господарювання розв’язує це питання самостійно. Зазвичай із питань медоглядів підприємства керуються Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженим наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246. Однак цей документ не визначає, як суб’єктам господарювання зберігати документи, в яких відображено результати медичних оглядів працівників, — направлення, медичні довідки, заключні акти.

Як зберігати вказані документи, суб’єкт господарювання визначає локальним нормативним актом. Це може бути Положення про порядок проведення медичних оглядів працівників чи наказ про організацію медичних оглядів.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Медогляди працівників у 2024 році

Якщо працівники не пройшли обов’язковий медогляд і були допущені до роботи, на роботодавця можуть бути накладені штрафні санкції. Зі статті ви дізнаєтеся більше про обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій, зокрема: як правильно організувати медичні огляди працівників у 2024 році, чи повинні працівники проходити медогляди під час війни та зможете скачати зразки необхідних документів.
121528

Складаємо список працівників для періодичного медогляду

Роботодавець на підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, повинен скласти поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медоглядам. Скачайте приклад оформлення такого списку, щоб за зразком розробити власний документ.
15375

Зразок наказу про проведення медичних оглядів

Керівник підприємства перед проведенням медичних оглядів працівників повинен видати відповідний наказ. Пропонуємо вам скачати зразок наказу про проходження медичного огляду, розроблений експертом.
32821