Забруднення повітря: європейські критерії перевірки

Уряд оголосив про зміни системи моніторингу

Забруднення повітря: європейські критерії перевірки

Кабінет Міністрів повідомив про оновлення Порядку проведення моніторингу атмосферного повітря.

Як забезпечити сприятливий виробничий мікроклімат

В уряді пояснили, що нинішній підхід не дає змоги повноцінно оцінити картину, а зміни дозволять  збирати інформацію комплексно та системно. На основі зібраних даних проводитимуть аналіз, який стане підставою для ухвалення управлінських рішень.

Зокрема, у Кабміні анонсують: 

  • встановлення чітких вимог до якості повітря у різних зонах та агломераціях;
  • покращенн процедури затвердження та виконання програм моніторингу;
  • прозорість заходів з управління якістю повітря (у разі перевищення встановлених граничних норм).

Наразі Міндовкілля розробляє підходи та критерії впровадження змін, що дозволить запровадити  індекс якості повітря. Це дозволить зблизити нормативне регулювання з практикою ЄС.

Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64457

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5310

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67180

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40409

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді