«Довідник спеціаліста з ОП»: нові матеріали за вашими запитами

Автор
шеф-редактор Експертус Охорона праці
Вже доступні публікації з нового номеру журналу!

«Довідник спеціаліста з ОП»: нові матеріали за вашими запитами

«Довідник спеціаліста з ОП»: нові матеріали за вашими запитами  Читати травневий номер

Як вважаєте, наскільки важливе в партнерських відносинах вміння чути? Наша редакція і ви — справжні партнери. З одними вже багато років, з іншими — декілька місяців. І нам завжди важливо чути та реагувати на ваші запити, пропозиції, побажання. Намагаємося бути для вас корисними. Тішимося, коли ви це помічаєте. 

Життя і раніше, а в останні два роки особливо часто ставить перед вами нові й нові робочі виклики. Тому, наприклад, ми стали більше уваги приділяти матеріалам із цивільного захисту. На ваші прохання у квітневому номері «Довідника спеціаліста з охорони праці» опублікували статтю «Екологічна безпека на підприємстві: з чого розпочати»

А в травневому номері зверніть увагу на добірку матеріалів, які ви теж замовляли. Вони, на жаль, дуже актуальні наразі: 

Закриваємо ще один ваш запит статтею «Як розробити План локалізації і ліквідації аварій та їх наслідків». Для передплатників електронного формату Довідника публікуємо ще й ексклюзивний зразок Плану (частина 1). У наступних номерах продовжимо його публікацію. 

Додайте до вашої професійної скарбнички статтю «Як проводити наради з питань охорони праці» та скористайтеся зразком плану роботи СОП на ІІ півріччя, щоб на його основі підготувати свій.

У цьому номері на вас очікує ще чимало корисних матеріалів. Отже, читайте журнал, здобувайте нові знання. Адже бути в курсі всіх фахових новацій — обов’язок кожного професіонала.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як розробити Програму стажування водіїв

Програма стажування водіїв допоможе організувати на підприємстві стажування водіїв колісних транспортних засобів. У статті — зразок для скачування, який ви легко можете адаптувати до умов вашого підприємства
3188

Як запобігти отруєнню пестицидами

Якщо не дотримуватися певних вимог при роботі з пестицидами, отруєння ними неминуче. Пестициди можуть потрапляти в організм людини не тільки через дихальні шляхи, а й через шкіру, слизові оболонки очей, через травний канал. Як запобігти отруєнню пестицидами — розповідає експерт
2987

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2198

Охорона праці і температурний режим у медичному закладі

Охорона праці в медичних закладах починається з вимог до мікроклімату. Зі статті ви дізнаєтеся, які саме вимоги до охорони праці та температурного режиму в медичному закладі передбачені законодавством.
13965

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді