Рідкісні документи в експертно-правовій системі «Експертус Охорона праці»

Розробляючи систему, наші експерти подбали про те, щоб у ній було саме те, що Вам потрібно і що так важко знайти. В «Експертус Охорона праці» зберігаються рідкісні нормативні акти, які складно відшукати навіть в інтернеті

Розробляючи систему, наші експерти подбали про те, щоб у ній було саме те, що Вам потрібно і що так важко знайти.

Звичайно, Експертус містить й поширені нормативні-правові акти, наприклад, Закон України «Про охорону праці». Але важливіше, що в «Експертус Охорона праці» зберігаються рідкісні нормативні акти, які складно відшукати навіть в інтернеті. Серед них радянські ГОСТ, СНиП, Норми, Інструкції, Правила, які досі діють в Україні, а також нові, «свіжі» нормативні документи, тексти яких ще не з’явилися на публічних ресурсах.

Наприклад, у системі ви можете переглянути такі документи:

  • Правила по охране труда при строительстве и ремонте объектов жилищно-коммунального хозяйства (НПАОП 45.2-1.02-90)
  • ПІ 2.1.00-107-2000 «Примірна інструкція з охорони праці під час виконання робіт ручним електроінструментом»
  • ДСТУ EN 953-2003 «Безпечність машин. Огорожі. Загальні вимоги до розроблення і конструювання нерухомих та рухомих огорож»

Зверніть увагу! У 2014 році набрала чинності нова редакція глав 1.1–1.3, 1.5–1.9, 2.3–2.5, 4.1–4.2, 6.1–6.6 Правил улаштування електроустановок (ПУЕ). Ці Правила необхідні на кожному підприємстві, адже регламентують електробезпеку під час робіт з електроустановками загального призначення змінного струму напругою до 750 кВ та постійного струму напругою до 1,5 кВ, а також спеціальні установки.

Друковані ПУЕ коштують недешево та можуть нараховувати півтисячі сторінок, так інформацію можна шукати безкінечно довго. Ми пропонуємо вам унікальну можливість — електронний варіант ПУЕ в експертно-правовій системі «Експертус Охорона праці», який невдовзі у ній з’явиться. Слідкуйте за новинами на порталі та дізнавайтеся першими про появу у системі розділів ПУЕ у новій редакції. Передплатники системи отримають повні Правила, з якими можна легко працювати.

Систему разом із журналом можна отримати у двох тарифах:

  • із паперовим примірником журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»;
  • або лише сам доступ до електронної версії журналу та системи, без поштової доставки журналу.

Вартість тарифу користування системою на місяць (завжди 31 день, незалежно від тривалості календарного місяця) без друкованого примірника — 100 гривень. Тобто за одну добу користування системою та перегляд журналу «Довідник спеціаліста з охорни праці» Ви сплачуєте трохи більше 3 гривень! Разом із примірником, який доставляється поштою — 126,25 грн.

Пропозиція вигідна, згодні?

Скористатися безоплатним ДЕМО-ДОСТУПом можна на сайті системи.

Бажаєте замовити повний доступ до системи за обраним тарифом? Це можна зробити онлайн або у редакції: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback), peredplata@Експертус.com.ua

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64456

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67179

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40408

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді