За несвоєчасну оплату комунальних послуг не штрафуватимуть

Уряд заборонив стягувати штрафи за несвоєчасну оплату комунальних послуг

За несвоєчасну оплату комунальних послуг не штрафуватимуть

Кабмін відповідною постановою від 05.03.2022 № 206 заборонив нараховувати та стягувати у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги населенням:

  • штрафи або пені;
  • інфляційні нарахування;
  • відсотки річних.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив, що Уряд водночас заборонив припиняти надавати комунальні послуги у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

«Постанова прийнята, щоб захистити інтереси людей в період воєнного стану, і стосується усіх комунальних послуг без винятку», — зазначив Олексій Чернишов.

Вимоги безпеки до споруд цивільного захисту

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді