Експертус перерахувала 300 000 гривень для підтримки української армії

Наш спільний опір триває, ми віримо, що перемога близько

Експертус підтримує військових та нашу державу в цей важкий період. Компанія перерахувала 300 000 гривень для підтримки української армії і передала до територіальної оборони п’ять нових ноутбуків для роботи ІТ підтримки.

Працівники видавництва продовжують створювати корисний контент в контексті сьогодення і підтримують роботу експертних систем і порталів.

І на цьому не зупиняємося, бо в єдності наша сила!

Слава Україні!

MCFR перерахувала 300 000 гривень для підтримки української армії

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7769

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58931

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді