Відтепер перевести гроші в готівку можна в мережевих магазинах

Як повідомив радник голови МВС, Антон Геращенко, віднині кожен мережевий магазин стає банкоматом.

Відтепер перевести гроші в готівку можна в мережевих магазинах

Після вторгнення Росії в Україну банкам стало важко здійснювати інкасацію готівки в торгових мережах та наповнювати кешем банкомати. Крім того, тисячі інкасаторів пішли захищати нашу країну.

Правила поведінки в зоні бойових дій

А. Геращенко поінформував, що Нацбанк знайшов елегантний та водночас ефективний вихід із ситуації. Тепер можна прийти в будь-яку велику торгову мережу, продовольчу або мережу АЗС зі своєю карткою, на якій є безготівкові кошти й зняти готівку в сумі до 6000 гривень, списавши їх одночасно зі свого карткового рахунку.

Якщо необхідно зняти більше, операцію можна повторити. Таким чином проблема буде вирішена з обох боків. З одного боку мережі магазинів не потребують інкасації готівки, з іншого — громадяни отримують готівку.

Джерело: телеграм канал Антона Геращенко

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11825

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
39

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
46895

Як розробити Положення про службу охорони праці

У статті наведено примірне Положення про службу охорони праці. За потреби ви можете скачати Положення про службу охорони праці підприємства та адаптувати його до умов вашого підприємства.
39178

Посада інженера з охорони праці

Законодавство зобов’язує роботодавців, незалежно від форми власності організації, забезпечити своїм працівникам безпечні умови праці. Інженер з охорони праці — особа, яка відповідає за безпеку праці на підприємстві. Які вимоги до інженера з охорони праці існують? Що він повинен знати, які обов’язки виконувати? Про це читайте у нашій статті.
66857

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді