Запрошуємо відвідати Другу міжрегіональну виставку-конференцію «Безпека. Захист. Охорона — 2016»!

Теми:
«Безпека. Захист. Охорона — 2016» — це єдина у південно-східній Україні виставка, метою якої є висвітлення питань безпеки та охорони, місце зустрічі державних установ, силових структур, консалтингових організацій з підприємцями, керівниками промислових підприємств та волонтерськими організаціями

Запрошуємо відвідати Другу міжрегіональну виставку-конференцію «Безпека. Захист. Охорона — 2016»!

Термін проведення:

22-23 квітня 2016 р.

Місце проведення:

м. Запоріжжя, виставковий центр «Козак-Палац»

(вул. Перемоги, 70-б)

Організатор:

Запорізька торгово-промислова палата 

Партнери заходу:

Головні управління ДСНС та МВС в Запорізькій області

«Безпека. Захист. Охорона — 2016» — це єдина у південно-східній Україні виставка, метою якої є висвітлення питань безпеки та охорони, місце зустрічі державних установ, силових структур, консалтингових організацій з підприємцями, керівниками промислових підприємств та волонтерськими організаціями.

У рамках виставки-конференції передбачені: 

проведення спеціалізованих експозицій засобів індивідуального захисту, спецодягу, транспорту спеціального призначення, систем охорони та сигналізації, засобів пожежної та техногенної безпеки, послуг охоронних та юридичних агенцій, зброї та засобів захисту від її дій, консалтингових компаній тощо;

  • конференції та окремі профільні семінари з питань охорони праці, пожежної безпеки та ліцензування, сучасних розробок у сфері приватного захисту та безпеки, інформаційної безпеки;
  • презентація новітніх систем охорони та сигналізації, засобів пожежної та техногенної безпеки, засобів індивідуального захисту, спецодягу, транспорту спеціального призначення, IT технологій;
  • демонстрація обладнання, техніки та спецодягу.

Запрошуємо всі компанії, що зацікавлені у розширенні своїх можливостей, до плідного співробітництва! 

Виставка працює 22-23 квітня з 10.00 до 17.00

Офіційне відкриття виставки – 22 квітня 2016 р. об 11.00.

Програма заходів – на сайті www.expo.zp.ua.

Оргкомітет:

(061) 213-50-26, (050) 486-25-76

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5215

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
123047

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов’язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
130467

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
94920

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді