Які документи складатиме Держпраці під час перевірок у 2021 році?

З 6 січня діють оновлені форми документів.  Дізнайтеся, що саме складатиме Держпраці, щоб не потрапити на гачок шахраїв. 
Які документи складатиме Держпраці під час перевірок у 2021 році?

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України наказом від 27.10.2020 №2161 затвердило нові форми документів, що складають при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці.

Як підготуватися до планових перевірок стану безпеки та гігієни праці

Наказ набув чинності з 06.01.2021 року. Тобто із цієї дати застосовуються нові документи, а саме:

 • акт, складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання вимог законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду;
 • акт про відмову від підпису;
 • акт про неможливість проведення заходу державного контролю;
 • акт про неможливість складання висновку;
 • вимоги про надання документів;
 • вимоги щодо забезпечення здійснення контрольних повноважень, усунення виявлених порушень;
 • висновок про стан дотримання об’єктом нагляду законодавства про працю під час здійснення контрольних повноважень;
 • припис про усунення виявлених порушень законодавства про працю;
 • припис про усунення виявлених порушень законодавства у сферах охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду;
 • розпорядження про усунення виявлених порушень ліцензійних умов з виробництва вибухових матеріалів промислового призначення;
 • постанова по справі про адміністративне правопорушення;
 • постанова про закриття справи про адміністративне правопорушення;
 • протокол про адміністративне правопорушення;
 • рішення щодо розгляду справи про накладення штрафу;
 • рішення щодо скасування (залишення без змін) постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Джерело: Управління Держпраці у Хмельницькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13270

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50162

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19434

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58421

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
102952

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді