Вітаємо з новорічними святами!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Дякуємо вам, що протягом року були з нами. Сподіваємося, наші матеріали були корисними та пізнавальними. Ми й надалі допомагатимемо вам якнайкраще виконувати свої щоденні обов’язки, розповідатимемо, як уникати помилок та зробити роботу максимально результативною.

Хочемо побажати, щоб наступний рік був багатий на приємні емоції та враження, а горе та незгоди обходили вас стороною. Нехай щастить щодня і добра вдача буде поруч з вами весь рік. Нехай збуваються бажання, загадні в новорічну ніч. А також міцного здоров’я вам, близьким та рідним, миру й достатку, нових досягнень та мрій!

Гарних вам подарунків під ялинку і святкового настрою на весь рік!

Вітаємо з новорічними святами!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23271

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96984

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
4871

Дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт

Інженер з охорони праці може видавати обов’язкові для виконання приписи та забороняти експлуатацію обладнання. Після усунення відповідних порушень зупинені роботи можуть бути поновлені з письмового дозволу інженера з охорони праці. Яким чином оформлюється дозвіл інженера з ОП на поновлення робіт — далі у статті.
19365

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
52115

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді