Проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»

Відповідно до вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Держпраці оприлюднила проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»

Проект розроблений відповідно до п. 28 Плану заходів з імплементації розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2016-2019 роки, затвердженого розпорядженням КМУ від 18.02.2016 № 217-р, та Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року, схваленої розпорядженням КМУ  від 19.08.2015 № 844-р.

Проект акта підготовлено з метою запровадження у сфері технічного регулювання щодо вибухових матеріалів промислового призначення Технічного регламенту, який забезпечить формування внутрішнього ринку України відповідно до Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та Європейським Союзом.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій або електронній формі протягом двох місяців з дня оприлюднення проекту постанови за адресою:

01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail: [email protected].

Скачати документи:

Скачати усі документи одним файлом

Проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту вибухових матеріалів промислового призначення»

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3605

Відмітка про проходження вступного інструктажу

Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
939