Травматизм на виробництві станом на 16 листопада 2015 року

Статистика травматизму на підприємствах України: у період з 9 по 15 листопада 2015 року травмовано 10 осіб

У період з 9 по 15 листопада 2015 року на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб: 5 осіб — на підприємствах Дніпропетровської області; по 1 особі — на підприємствах Житомирської, Київської, Сумської, Хмельницької та Черкаської областей.

Випадки травмування сталися: у хімічній промисловості загинуло 3 особи; у житлово-комунальному господарстві та агропромисловому комплексі — по 2 особи; у гірничорудній промисловості, будівництві та соціально-культурній сфері — по 1 особі.

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 322 особи, за аналогічний період 2014 року загинуло 502 особи (зменшення на 36%). Основними причинами нещасних випадків стали:

  • дорожньо-транспортна пригода та наїзд транспортного засобу (96 осіб);
  • падіння потерпілого (43 особи);
  • падіння, обрушення предметів, матеріалів, породи, ґрунту (39 осіб);
  • дія предметів та деталей, що рухаються (36 осіб);
  • ураження електричним струмом (31 особа);
  • ведення бойових дій (20 осіб).

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1631

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59814

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41531