Нормативна база документів з охорони праці

Теми:
Офіційні документи для спеціалістів з охорони праці — це основа для вашої роботи і її важлива складова.

Щоб ви не витрачали час на пошук потрібного офіційного документа та моніторинг змін у нормативній базі, редакція та експерти журналу зібрали для вас в одному місці базу повних текстів нормативних документів з охорони праці з усіма змінами та редакціями: кодекси, закони, постанови, розпорядження та листи.

Ви безплатно отримуєте всі необхідні документи для вашої роботи, і разом з тим економите свій час.

 Ви безплатно отримуєте всі необхідні ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ для вашої роботи, і разом з тим економите свій час.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Перша допомога при опіках

За різних обставин працівник може отримати термічні або хімічні опіки. В умовах воєнної агресії ризик отримання таких ушкоджень значно зростає. У статті розповімо про те, які існують види опіків та як правильно надати домедичну допомогу при опіках постраждалому.
24656

Додаткова відпустка за роботу за комп’ютером

Дізнайтеся, які працівники можуть отримати додаткову відпустку, як вести облік робочого часу працівника на роботах з особливими умовами праці, зокрема на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, для надання йому додаткової відпустки.
4461

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
54666

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
14746

Навчання і перевірка знань з охорони праці працівників закладів освіти

Чинне законодавство вимагає, щоб працівники протягом трудової діяльності проходили навчання і перевірку знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Про те, як організувати навчання і перевірку знань з охорони праці працівників закладів освіти, — далі у статті.
11525

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді