Інструкції за видом робіт

Інструкція визначає вимоги до забезпечення пожежної безпеки у котельні та є обов’язковою для вивчення і виконання усіма працівниками, які забезпечують роботу в цьому приміщенні.
Переглядів: 12111
Для забезпечення виробничої безпеки на сільськогосподарських підприємствах відповідальні особи повинні слідкувати за дотриманням вимог нормативних актів з охорони праці під час виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу. Яких саме вимог — дізнайтеся зі статті.
Переглядів: 5923
Подбайте про організацію своєчасного очищення дахів та прилеглої до споруд території від снігу. Зробити це безпечно допоможе інструкція з охорони праці під час очищення даху від снігу та бурульок.
Переглядів: 4186
Інструкція з охорони праці під час під час роботи з електроінструментом є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП під час робіт з ручним електрифікованим інструментом. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 18794
Інструкція з охорони праці при виконанні робіт у рослинництві — це нормативний документ, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для працівників сільгосппідприємств, які займаються рослинництвом. Скачайте зразок та адаптуйте до умов вашого підприємства.
Переглядів: 6225
Більше статей за темою