Видача дозволів на експлуатацію машин та устаткування підвищенної небезпеки у зоні АТО

427

Запитання

Підприємство розташоване в зоні проведення антитерористичної операції. Строк дії дозволу на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки закінчується найближчим часом. Чи потрібно його продовжувати?

Відповідь

Ні, не потрібно.

Документи дозвільного характеру, які видають підприємствам, що діють на території проведення антитерористичної операції, вважають такими, що продовжили строк своєї дії на період проведення антитерористичної операції.

Про це дозвільні органи протягом трьох днів вносять відомості до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (ч. 15 ст. 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 № 2806-IV).

Доплата за шкідливі умови праці Дізнайтеся думку експерта про те, хто має відповідати за утримання засобів виробництва підвищеної небезпеки

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті
87721

Безпека праці при звалюванні дерев

Під час звалювання дерев дуже важливо дотримуватися визначеної у законодавстві послідовності дій. Про те, як безпечно організувати роботи з видалення дерев і які нормативні документи визначають ці вимоги — далі у статті.
3957

Охорона праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Як забезпечується охорона праці під час безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві? Дізнайтеся, як розробити й затвердити відповідну організаційно-технологічну документацію, яких вимог законодавства дотримуватися.
27538

Наказ про призначення особи, відповідальної за газове господарство

Визначити обов'язки працівників, які відповідатимуть на підприємстві за технічний стан, безпечну експлуатацію газового господарства та за облік використаного природного газу допоможе наказ про призначення особи, відповідальної за газове господарство.
10182