Комісія з перевірки знань НПАОП

613

Запитання

Чи мають члени комісії з перевірки знань окремих НПАОП на підприємстві проходити додаткове навчання та перевірку знань нормативно-правових актів з охорони праці, гігієни праці тощо у спеціальних навчальних закладах? Чи дійсно до складу цих комісій із перевірки знань мають входити особи, перелічені у пункті 3.10 Положення № 15?

Відповідь

Типовим положенням про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, затвердженим наказом Держнаглядохорогпраці від 26.01.2005 № 15, створення окремих комісій для перевірки знань з питань охорони праці вимог окремих НПАОП не передбачено.

Відповідно до пункту 3.9 Положення перевірку знань працівників з охорони праці на підприємстві здійснює комісія з перевірки знань з питань охорони праці підприємства, склад якої затверджує наказом (розпорядженням) роботодавець.

Хто входить до складу цієї комісії – дізнайтеся за посиланням.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

План-графік навчання з охорони праці у 2024 році

На підприємстві необхідно скласти план-графік проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. План-графік навчання з охорони праці доцільно розробити напередодні нового календарного року. Які вимоги до форми цього документа — дізнайтеся зі статті.
52153

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Наказ про створення комісії з перевірки знань з питань охорони праці допоможе призначити членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві та визначити їхні обов'язки. Скачайте приклад наказу про створення комісії, розроблений експертом.
17097

Навчання з охорони праці для прикордонників

Одним із напрямів щодо забезпечення здорових та безпечних умов праці на робочому місці є організація належного рівня навчання працівників з питань охорони праці. Зі статті ви дізнаєтеся про особливості навчання з охорони праці для прикордонників
217

Як створити комісію з перевірки знань з охорони праці на підприємстві

Хто входить до складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві, які в неї повноваження, якими нормативними документами урегульована робота комісії — відповіді у статті.
12106

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також скачайте готові зразки необхідних документів.
86129