Дорожній рух на будівництві

178

Запитання

Яке обмеження швидкості встановити на будмайданчику?

Відповідь

Дорожній рух на будівництві

Внутрішні автомобільні шляхи на будівельних майданчиках повинні бути обладнані дорожніми знаками у відповідності до вимог Правил дорожнього руху України.

Безпека дорожнього руху на підприємстві

Так, у разі виконання земляних робіт в населених пунктах (так само, як і на виробничих територіях) слід огородити та позначити місця, де рухаються люди та транспорт. 

Швидкість руху автотранспорту поблизу місць виконання робіт не повинна перевищувати:

  • на прямих ділянках — 10 км/год
  • на поворотах — 5 км/год.

Також пам'ятайте, що на час будівництва може бути змінена схема дорожнього руху на під’їзних шляхах до будівельного майданчика. В такому разі розробляють нову схему, які слід погодити з Міністерством внутрішніх справ, місцевими органами влади та організацією, яка обслуговує ці шляхи. 

На рух транспорту потрібно зважати й під час зведення тимчасових споруд (огорожі, риштовання тощо).

Джерело: Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті
87937

Безпека праці при звалюванні дерев

Під час звалювання дерев дуже важливо дотримуватися визначеної у законодавстві послідовності дій. Про те, як безпечно організувати роботи з видалення дерев і які нормативні документи визначають ці вимоги — далі у статті.
3969

Охорона праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Як забезпечується охорона праці під час безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві? Дізнайтеся, як розробити й затвердити відповідну організаційно-технологічну документацію, яких вимог законодавства дотримуватися.
27574