Відкрито електронну версію Довідника

Для передплатників друкованого «Довідник спеціаліста з охорони праці» відкрито електронну версію журналу

Електронна версія Довідника вже доступна!

З першого дня війни команда Експертус Охорона праці продовжує надавати професійну підтримку, публікувати роз’яснення про роботу в умовах воєнного стану. Відповіді на найчастіші запитання, аналіз нових нормативних актів, актуальні алгоритми роботи ви знайдете на шпальтах журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці».

Для всіх передплатників друкованого видання ми відкрили електронну версію журналу.

Щоб отримати доступ до електронного журналу, зателефонуйте — 0 800 21 23 12 (всі дзвінки безплатні)

За можливості, продовжуйте працювати. Нехай ваші працівники відчувають вашу підтримку, а ви відчувайте нашу. Робота кожного наразі надзвичайно важлива. Що більше впорядкованості на різних ділянках, то легше буде нашій країні впоратися та відновитися.

Зі щирою вірою в нашу перемогу
Команда Експертус Охорона праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64457

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5310

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67180

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40409

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді