У Києві двоє працівників постраждало на виробництві внаслідок викиду мікрокристалів вуглецю

Теми:

Нещасний випадок стався 12 січня 2017 року  на орендованій території ПАТ «Квазар» по вулиці Північно-Сирецькій. Повідомлення про груповий  нещасний випадок на виробництві надійшло до Держпраці від керівництва ТОВ «Тесіс». Постраждали працівники саме цього підприємства в результаті викиду розпечених мікрокристалів вуглецю. Постраждалих від нещасного випадку робітників було доставлено до Опікового центру Київської міської клінічної лікарні № 2, де їх госпіталізували з  численними опіками (60% та 70% поверхні тіла). Один з робітників організації «Піллар» не перебував у трудових відносинах із підприємством «Тесіс».

Розпочато спеціальне розслідування, організоване ГУ Держпраці у Київській області, яке з’ясує усі обставини нещасного випадку

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Свіжий номер видання «Довідник спеціаліста з охорони праці»

Читайте у свіжому номері 12/2018 видання «Довідник спеціаліста з охорони праці» про нове у законодавстві, протипожежні правила під час новорічних та різдвяних свят, домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні. Також у номері: тест, відповіді на запитання, офіційні роз’яснення та багато іншої корисної інформації.
2929

Уряд послабив тиск контролюючих органів на бізнес

24.05.2017 в Кабінеті Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку та Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва відбувся черговий «Дерегуляційний день». Результатом якого стало послаблення тиску контролюючих органів на бізнес.
3583

Увага! 30.05.2017 втратили чинність 122 нормативних акта з охорони праці

Опублікувано в № 42 Офіційного вісника України (30.05.2017) наказ Міністерства соціальної політики України від 10.04.2017 № 592 «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР». Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
7922