Транспортні засоби на підприємстві: безпечна робота

907

Запитання

Як використовувати ТЗ у виробничих приміщеннях та на території заводу?

Відповідь

image85

Безпечна експлуатація технологічних транспортних засобів

Під час експлуатації транспортних засобів на підприємстві слід дотримуватися таких вимог безпеки:

  • максимальна швидкість руху не повинна перевищувати 10 км/год на території та 5 км/год у приміщеннях;
  • до керування ТЗ допускаються на території та у приміщеннях допускаються лише ті особи, які призначені наказом по підприємству і мають посвідчення водія, що дає право керувати відповідним видом транспортного засобу.

Також на підприємстві слід розробити схематичний план руху транспортних засобів та працівників, позначивши на схемі заборонені та дозволені повороти, зупинки, напрямки, в'їзди та виїзди.

Джерело: Західне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59350

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41054