Медогляд працівника, який працює за суміщенням

1580

Запитання

Працівник суміщає дві посади. Шкідливі фактори на робочих місцях різні. Як він має пройти медогляд — за двома посадами чи тільки за основною?

Відповідь

Тест «Чи знаєте ви, як проводити медичні огляди працівників»

Як проводити медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, медогляди осіб віком до 21 року, визначає Порядок, затверджений наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246.

Медичний огляд працівника, який працює за суміщенням, необхідно проводити за двома посадами, якщо обидві вони є в Акті визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Медогляди працівників у 2024 році

Якщо працівники не пройшли обов’язковий медогляд і були допущені до роботи, на роботодавця можуть бути накладені штрафні санкції. Зі статті ви дізнаєтеся більше про обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій, зокрема: як правильно організувати медичні огляди працівників у 2024 році, чи повинні працівники проходити медогляди під час війни та зможете скачати зразки необхідних документів.
121528

Складаємо список працівників для періодичного медогляду

Роботодавець на підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду, повинен скласти поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медоглядам. Скачайте приклад оформлення такого списку, щоб за зразком розробити власний документ.
15375

Зразок наказу про проведення медичних оглядів

Керівник підприємства перед проведенням медичних оглядів працівників повинен видати відповідний наказ. Пропонуємо вам скачати зразок наказу про проходження медичного огляду, розроблений експертом.
32821