Житкова Ірина

Житкова Ірина
Автор сотень публікацій у журналі «Кадровик-01», експертно-правовій системі «Експертус Кадри», «Довідник спеціаліста з охорони праці» та інших виданнях.
Постійний викладач на курсах підвищення кваліфікації керівників і працівників кадрових служб, семінарах та вебінарах з питань трудового законодавства.

Член Робочої групи Верховної Ради України з доопрацювання проекту Трудового кодексу
Досвід роботи у кадровій сфері понад 20 років.

Сторінка у ФейсбукИрина Житкова

Статті автора

Приказ о предоставлении отпуска без сохранения зарплаты на время карантина
Предоставление отпуска за свой счет в период карантина через COVID-19 отличается от предоставления такого отпуска в штатных условиях. Существует несколько вариантов оформления приказа, с которыми мы ознакомим вас в статье.
5523
Наказ про надання відпустки без збереження зарплати на час карантину
Надання відпустки за власний рахунок в період карантину через COVID-19 відрізняється від надання такої відпустки за штатних умов. Існує декілька варіантів оформлення наказу, з якими ми вас ознайомимо у статті.
29624
Приказ о временном переводе работника на другую работу
Перевести работников на другую работу можно на срок, необходимый для устранения или ликвидации чрезвычайной ситуации. Как составить приказ о временном переводе работника на другую работу — рассказываем в статье.
497
Зразок наказу про тимчасове переведення працівника на іншу роботу
Перевести працівників на іншу роботу можна на строк, необхідний, щоб усунути або ліквідувати надзвичайну ситуацію. Як скласти наказ про тимчасове переведення працівника на іншу роботу — розповідаємо далі.
5947
Приказ о дистанционной работе в связи с коронавирусом
COVID-19 уже давно не является главным поводом для введения дистанционной работы на предприятии. Однако готовый приказ о дистанционной работе работников в связи с коронавирусом все же лучше иметь под рукой. В статье вы найдете образец такого приказа.
4275
Наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом
COVID-19 уже давно не головний привід для запровадження дистанційної роботи на підприємстві. Однак готовий наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом все ж краще мати під рукою. У статті ви знайдете зразок такого наказу.
65903