Догадіна Ольга

Догадіна Ольга
керівник групи експертів із кадрових питань

Статті автора

Як правильно скласти наказ про прийняття на роботу зі шкідливими умовами
Законодавство зобов’язує роботодавців інформувати працівників про умови праці робочому місці. Якщо вони несприятливі — потрібно це вказати у наказі про прийняття на роботу. Як скласти наказ про прийняття на роботу зі шкідливими умовами праці без помилок, дізнайтеся зі статті.
13275
Как правильно составить приказ о принятии на работу с вредными условиями
Законодательство обязывает работодателей информировать работников об условиях труда на рабочем месте. Если они неблагоприятные — нужно это указать в приказе о приеме на работу. Как составить приказ о принятии на работу с вредными условиями труда без ошибок, узнайте из статьи.
819
Как организовать температурный скрининг работников
Проведение температурного скрининга работников — обязательная процедура профилактических мероприятий, направленных на предотвращение распространения COVID-19. Как организовать температурный скрининг на предприятии, кто должен контролировать его и как составить приказ о введении температурного скрининга — отвечает эксперт.
6886
Дистанційна робота працівників у зв’язку з коронавірусом
Оформлення дистанційної роботи в період карантину викликає безліч запитань. Хто з працівників може працювати дистанційно? Яких вимог потрібно дотримуватися, щоб організувати дистанційну роботу без порушень законодавства? Відповіді на ці та інші запитання — у статті.
3289
Температурний скринінг працівників: як запровадити
Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
35770