Зручний пошук в е-журналі

Теми:
Тепер немає необхідності шукати матеріал вручну у всіх номерах журналу. Ми впровадили зручний пошук у е-журналах.

А що означає «зручний пошук»?

Наприклад, ви читали у якомусь номері журналу про інструктаж, але не пам’ятаєте, у якому. Ви вписуєте в пошуковому рядку слово «інструктаж» і всього за кілька секунд  перед вами перелік матеріалів по вашому запиту.

Пошуки  вашого запиту відбуваються:

Бережіть свій час та шукайте правильно.

Хто шукає, той завжди знайде!

Зручний пошук в е-журналі

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікатор подій, що призвели до нещасного випадку

Від правильності встановлення причини нещасного випадку залежить ефективність розроблюваних заходів щодо запобігання подібним випадкам. Не помилитися при визначенні коду причини нещасного випадку за Класифікатором видів подій, причин, обладнання, що призвели до нещасного випадку, допоможе наша стаття.
14715

Навчання і перевірка знань з охорони праці працівників закладів освіти

Чинне законодавство вимагає, щоб працівники протягом трудової діяльності проходили навчання і перевірку знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Про те, як організувати навчання і перевірку знань з охорони праці працівників закладів освіти, — далі у статті.
11501

Вимоги охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Під час робіт із вантажопідіймальними кранами, підіймальними пристроями й відповідним обладнанням існує великий ризик травмування працівників. Читайте детальніше про те, як безпечно експлуатувати вантажопідіймальні крани та яких заходів ужити в умовах воєнних дій
23271

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
96984

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді