Атракціони: дотримуйтеся вимог безпеки

158

Запитання

Які вимоги безпеки до розважальних атракціонів?

Відповідь

image25

Вимоги до безпечної експлуатації атракціонної техніки

З огляду на позицію Держпраці варто виокремити такі основні аспекти організації безпечної роботи розважальних атракціонів:

  • атракціонні комплекси (будівлі та приміщення для встановлення в них атракціонів і належне до них обладнання, а також пересувні містечка атракціонів) мають розміщуватись відповідно до проєктів, які розробили спеціалізовані організації, що мають відповідну ліцензію на виконання таких робіт;
  • перед розміщенням атракціонів у будівлях та на територіях потрібно провести роботи з інженерних вишукувань для будівництва (відповідно до встановлених вимог);
  • атракціони повинні мати здатність витримати максимальні навантаження (йдеться і про масу власних  конструкцій, і про відвідувачів і глядачів, про рухому частини атракціону з відвідувачами. Також слід враховувати можливі опади — сніг або вітер — а ще динамічні, вібраційні, ударні, температурні, сейсмічні та інші навантаження);
  • конструкції атракціонів мають бути розраховані на міцність згідно з установленими вимогами (задля запобігання або зменшення ризику пластичного та утомного руйнування).

Джерело: Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1400

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
58794

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
40680