Чемерис Михайло

Чемерис Михайло
експерт із питань домедичної допомоги, директор ліцею № 208 м. Києва, вчитель медико-санітарної підготовки

У 1994 р. закінчив механіко-математичний факультет Київського університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «математик-викладач». 

З 1992 р. працює у ліцеї № 208 м. Києва, на посаді директора ліцею — з 2004 р.

Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Вчитель-методист». Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України.

Експерт із питань домедичної допомоги.

Активно займається гірським туризмом, має кваліфікацію інструктора.

Нагороди:

Подяки та грамоти управління освіти Дніпровської РДА, ГУОН м. Києва та ДОНМС, Подяки Київського міського голови, Дипломи переможця районного та міського етапів конкурсу «Вчитель року» у 2004, 2009, 2014 роках, Подяка Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму, грамота обласного управління МНС України у Волинській обл., грамота Дніпровського районного управління з НС ГУ ДСНС у м. Києві, грамота ВГДР «Школа безпеки», Подяка федерації профспілок України, Подяки ДЗСТ ЛОК «Верховина», Подяка Київської міської федерації з спортивного туризму, Подяка Благодійного фонду допомоги захисникам Вітчизни «Коло».

Статті автора

Инструкция по оказанию первой доврачебной помощи пострадавшим
Если вы стали свидетелем несчастного случая на предприятии, именно от ваших действий будет зависеть жизнь и здоровье потерпевшего. Как правильно действовать в критической ситуации, подскажет Инструкция по оказанию доврачебной помощи, которая должна быть на каждом предприятии. Скачайте образец инструкции, разработанный экспертом.
27129
Приказ о назначении ответственного за аптечку на предприятии
Работодатель должен назначить лицо, ответственное за приобретение аптечки и формирование ее лекарственными средствами. Для этого он издает соответствующий приказ. Чтобы правильно оформить документ, воспользуйтесь образцом от эксперта.
919
Наказ про призначення особи, відповідальної за аптечку на підприємстві
Роботодавець своїм наказом має призначити особу, відповідальну за придбання аптечки та формування її лікарськими засобами. Щоб правильно оформити документ, скористайтеся зразком від експерта.
6182
Перша допомога при укусі кліща
Працівників, які виконують роботи на відкритому повітрі, у теплу пору року може вкусити кліщ. У статті ми хочемо розповімо про небезпеку, яку несе укус кліщів та навчимо правильно надавати першу допомогу постраждалим.
20510
Первая помощь при перегревании
Перегревание возникает из-за нарушения терморегуляции организма при длительном воздействии на него высокой температуры. Если в жаркую погоду работник внезапно побледнел, жалуется на слабость и головокружение, это могут быть признаки перегрева. Как оказать ему помощь?
3778
Інструкція з надання домедичної допомоги
Якщо на підприємстві стався нещасний випадок, саме від ваших дій залежатиме життя та здоров’я потерпілого. Як правильно діяти в критичній ситуації, підкаже Інструкція з надання домедичної допомоги. Скачайте зразок інструкції, розроблений експертом.
172695

Новини автора