Новий сервіс у е-журналі — спілкування з редакцією без меж!

Теми:
У вас виникають запитання, читаючи е-журнал, а їх нікому поставити? Можливо, ви хочeте щось прокоментувати?

Тепер це простіше простого. Є можливість ставити запитання і отримати відповідь від редакції журналу. Навпроти кожного абзацу у всіх статтях є значок +. Натискаєте на нього і відкривається вікно, де ви ставите запитання або висловлюєте свою думку.

Ми відкриті до спілкування, а ви?

Замовте БЕЗПЛАТНИЙ ДЕМОДОСТУП та спробуйте! 

Е-журнал у вашому мобільному!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з охорони праці: чи обов’язково узгоджувати з юристом

Положенням про розробку інструкцій з охорони праці передбачено, що юрисконсульт має погоджувати інструкції з охорони праці на підприємстві. Чи має право роботодавець ввести в дію інструкцію без погодження їх юристом
7178

Інструкція з охорони праці для кухаря

Інструкція з охорони праці для кухаря є інструкцією за професією, що встановлює вимоги безпеки під час приготування їжі (страв) в умовах кухні. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
45101

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
137

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11852

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді