Статті за темою Зразки інструкцій з охорони праці за професіями

Інструкція з охорони праці для коменданта гуртожитку
Інструкція з охорони праці для коменданта гуртожитку є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для коменданта при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
4338
Інструкція з охорони праці для охоронника
Інструкція з охорони праці для охоронця є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для охоронника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
11058
Інструкція з охорони праці для столяра-верстатника в деревообробній промисловості
Інструкція з охорони праці для столяра-верстатника в деревообробній промисловості містить обов’язкові вимоги з охорони праці для столяра-верстатника при виконанні робіт, які визначені його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
3456
Інструкція з охорони праці для двірника
Інструкція — акт з охорони праці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та видів їхньої діяльності. Вона має бути стислою, зрозумілою та конкретною. Щоб зекономити час, пропонуємо скачати готову інструкцію з охорони праці для двірника та за потреби адаптувати її до умов вашого підприємства.
11887
Зразок інструкції з охорони праці для водія навантажувача
Інструкція з охорони праці для водія навантажувача містить вимоги з охорони праці, обов’язкові для водія навантажувача при виконанні робіт, визначених його функціональними обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19070
Інструкція з охорони праці під час виконання робіт із пестицидами та агрохімікатами
Інструкція встановлює вимоги з охорони праці під час виконання робіт із пестицидами та агрохімікатами. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте її до умов вашого підприємства.
7778
Інструкція з охорони праці для ліфтера
Інструкція з охорони праці для ліфтера є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП для ліфтера при виконанні робіт згідно з його обов’язками.
6653