Коли погоджувати списки електротехнічних працівників

1902

Запитання

Чи потрібно щороку погоджувати з Держпраці списки електротехнічних працівників, які мають право проводити оперативні переговори з енергопостачальною організацією?

Відповідь

Ні. Пояснимо чому.

Як проводити оперативні переговори з енергопостачальною організацією, визначає пункт 2.2.11 Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затверджених наказом Держнаглядохоронпраці від 09.01.1998 № 4 (НПАОП 40.1-1.21-98).

Документ не містить вимогу щорічно погоджувати списки працівників, які мають право проводити оперативні переговори з Держпраці. Списки погоджують повторно, якщо до них внесли зміни.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємствіА у Вас є всі необхідні документи?

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1645

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59903