Сергій Чеберячко

Сергій Чеберячко

професор кафедри охорони праці та цивільної безпеки НТУ «Дніпровська політехніка», д-р техн. наук, Дніпро

Статті автора

Визначаємо строк служби протигазових ЗІЗОД
Невміла чи безвідповідальна експлуатація засобів індивідуального захисту органів дихання можуть призвести до погіршення самопочуття працівників та розвитку професійних захворювань органів дихання. Щоб цього не трапилося, важливо не перевищувати строк служби ЗІЗОД.
5114
Вимоги до захисних окулярів
У статті розповідаємо про засоби індивідуального захисту органів зору, зокрема про захисні окуляри: які види захисних окулярів існують та від яких небезпек вони захищають працівника.
3717
Які існують засоби захисту органів зору
Щоб захистити органи зору від впливу шкідливих чинників на виробництві, потрібно використовувати спеціальні засоби захисту для органів зору. Які види засобів захисту для органів зору існують та як їх обрати — дізнайтеся зі статті.
4167
Какие бывают СИЗ органов зрения
Чтобы защитить органы зрения от воздействия вредных факторов на производстве, нужно использовать специальные средства защиты органов зрения. Какие виды средств защиты органов зрения существуют и как правильно их выбрать — узнайте из статьи.
2069
Защитные очки
На несчастные случаи, связанные с травмированием органов зрения, приходится значительная часть случаев производственного травматизма в Украине. В статье расскажем о средствах индивидуальной защиты органов зрения, в частности о защитных очках: какие виды защитных очков существуют и от каких опасностей они защищают работника
1961