Колодійчук Світлана

Колодійчук Світлана

Статті автора

Які нормативні акти регламентують проведення дератизації
Гризуни можуть бути джерелом небезпечних для людей та домашніх тварин хвороб. Саме тому для боротьби з ними проводиться дератизація. Дізнайтеся, хто контролює і фінансує проведення дератизації, яка відповідальність передбачена за непроведення цього дезінфекційного заходу та яких нормативних документів щодо проведення дератизації ви маєте дотримуватися.
21945
Санітарно-гігієнічна характеристика умов праці
Санітарно-гігієнічна характеристика умов праці складається, якщо є підозра на наявність у працівника професійного захворювання (отруєння). Дізнайтеся, на підставі яких документів складають санітарно-гігієнічну характеристику умов праці та чому сангігхарактеристики інколи оскаржують у суді.
8531
Какие нормативные акты регулируют проведение дератизации
Грызуны могут быть источником опасных для людей и домашних животных болезней. Именно поэтому для борьбы с ними проводится дератизация. Узнайте, кто контролирует и финансирует проведение дератизации, какая ответственность предусмотрена за непроведение этого дезинфекционного мероприятия и требования каких нормативных документов по проведению дератизации вы должны соблюдать.
11588
Санитарно-гигиеническая характеристика условий труда
Санитарно-гигиеническую характеристику условий труда составляют при подозрении на наличие у работника профессионального заболевания (отравления). Узнайте, кто и на основании каких документов составляет санитарно гигиеническую характеристику условий труда и почему ее иногда оспаривают в суде.
4427