Іваненко Василь

Іваненко Василь

експерт з трудових відносин

Статті автора

Практика розслідування нещасного випадку з електромонтером
Експерт проаналізував результати спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з електромонтером РЕМ однієї з енергетичних компаній. Чи все врахувала комісія зі спеціального розслідування?
1537
Нещасний випадок з інспектором поліції. Практика розслідування
Інспектор поліції під час проходження служби послизнувся і впав на сходах одного з підрозділів Національної поліції. Як наслідок — отримав закриту черепно-мозкову травму. Дізнайтеся, як розглядали цю справу суди першої і апеляційної інстанцій та яке рішення ухвалив Верховний Суд.
1559
Порядок розслідування нещасного випадку з вантажником
Під час виконання трудових обов’язків вантажник отримав тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до інвалідності та повної втрати працездатності. Потерпілий звернувся до суду з позовом до роботодавця про відшкодування моральної шкоди. Як розглядав цю справу суд першої інстанції та яке рішення ухвалив апеляційний суд — читайте у статті.
1061
Порядок відшкодування моральної шкоди через виробничу травму
Під час виконання трудових обов’язків працівник отримав виробничу травму. Через 15 років він звернувся до суду з позовом про відшкодування моральної шкоди, пов’язаної з частковою втратою працездатності. Дізнайтеся, чи задовольнив суд позовні вимоги потерпілого.
1578
Практика розслідування нещасного випадку з підрядником
Підрядник під час робіт на висоті не не застосував запобіжний пояс. Як наслідок — упав з покрівлі і отримав травми, несумісні з життям. Які висновки комісії зі спеціального розслідування, кого звинуватили у трагедії?
1521
Практика розслідування нещасного випадку на молокопереробному підприємстві
Майстер казеїнового цеху загинув унаслідок падіння. Потерпілий на момент нещасного випадку перебував у стані алкогольного сп’яніння. Дізнайтеся, як розслідували трагедію та чи усі обставини і причини врахувала комісія зі спеціального розслідування.
757