Лисюк Микола

Лисюк Микола
перший заступник генерального директора з наукової роботи Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, експерт з питань охорони праці

канд. техн. наук, с.н.с.

Після закінчення в 1972 році геологічного факультету Київського державного університету ім. Тараса Шевченка працював у інститутах Національної академії наук України на інженерних і наукових посадах, директором СКТБ.

У національному науково-дослідному інституту промислової безпеки та охорони праці працює з 1994 року на посадах завідувача наукових підрозділів, заступника директора з наукової роботи, директора. Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності, член редколегій журналів.

Статті автора

Особенности проведения повторного инструктажа по охране труда
Повторный инструктаж по охране труда: кому проводить, какие материалы использовать во время занятий, как правильно поступить, если работник находился в отпуске или болел в день проведения повторного инструктажа.
20216
Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці
Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
85683
Как провести внеплановый инструктаж для работника
В каких случаях с работниками нужно проводить внеплановый инструктаж по охране труда и кто его проводит? Из каких частей состоит внеплановый инструктаж? Что будет, если работник не пройдет его? Ответы — в статье.
20197
Позаплановий інструктаж з охорони праці
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
85025
Протокол заседания аттестационной комиссии
Каждое заседание аттестационной комиссии оформляют соответствующими протоколами. Чтобы сэкономить свое время, скачайте приведенные в статье образцы протоколов и воспользуйтесь ими, когда необходимо будет проводить на предприятии аттестацию рабочих мест.
4326
Протокол засідання атестаційної комісії
Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
14903